Microsofti sertifitseerimiseksamitest

Microsoft on otsustanud oma beta eksamid vabaks lasta.  Varem sai neil osaleda vaid kutsetega, mida saatis Microsoft ise.  Nüüd on beta eksamid vabad kõigile, kes soovivad proovida.

Vahe tavalise eksamiga seisneb selles, et tulemust ei öelda kohe vaid alles 2..3 kuu pärast.  Seni kaalutakse ja otsustatakse, milline tulemus on eksami sooritamiseks piisav.

Huvilised saavad juba praegu kohe proovida järgmiseid eksameid:

Äramärkimist tasub veel see, et Microsofti ametlikud kursused on viimasel ajal ka rohkem eksamitega seotud.  Kui varem oli seos kaudne, siis nüüd on kursusele lisatud sisukaart, milles tuuakse ära eksamiteemadele vastavad kursuse osad.  Lisaks on kursuste numbrid viidud vastavusse eksamiga.  Kõikidel kursustel, mille number hakkab 2 või 3-ga, on kursuse numbri viimased 3 numbrit samad, mis selle kursusega seotud eksamil.

Need, kel varasemat kogemust Microsofti eksamitega pole, võivad tutvuda erinevate eksamiküsimuste tüüpidega.  Veebisaidis on ära toodud videod, millest igaüks tutvustab ühte küsimuse tüüpi.

Advertisements

2 thoughts on “Microsofti sertifitseerimiseksamitest

  1. Käes! Veebiarenduse eksam pasitab tasuline olevat kui kehtivat koodi pole. Kas need koodid on ka kuskil välja hõisatud juba või ei?

    • Beta eksamid ongi nüüd tasulised ja maksavad sama palju, kui päris eksamid.

      Microsofti poolt valitud isikutele saadetakse kutse, mille alusel saavad nemad beta eksamit tasuta sooritada. Varem olid nemad ainsad, kes üldse Beta eksamit sooritada said.

Kommenteerimine on suletud.